Який облицювальна цегла краще

Цегла облицювальна (його ще називають «особовому» та «фасадним» матеріалом) служить для обробки фасадів і інших зовнішніх елементів будівель і має той же розмір, що й звичайний – 250х120х65мм. Крім того, зустрічаються матеріали і з меншим по ширині розміром (85 мм).

Перш ніж ви визначитеся з тим, який вид облицювання краще, бажано ознайомитися з існуючими різновидами цього виду будівельного матеріалу.

Види облицювальної цегли

Какой облицовочный кирпич лучшеГлазурований цегла

Почнемо з того, що матеріали для облицювання будівель випускаються, як правило, порожнистими, завдяки чому вони володіють прекрасними теплотехнічними характеристиками. І дійсно, у відповідності з існуючими нормативними вимогами, облицювання будівлі повинна надійно захищати його від суворих зимових морозів і мати досить презентабельний зовнішній вигляд.

Остання умова передбачає наступне:

  • однотонність і рівність колірного оформлення облицювального покриття;
  • бездоганність його граней і точність форм;
  • неприпустимість будь-яких розшарувань і тим більше тріщин на поверхні облицювання.

Какой облицовочный кирпич лучшеАнгобірованний цегла

 

Усім цим вимогам задовольняють кілька видів оздоблювальних або фасадних цегельних виробів, що випускаються в даний час вітчизняними та зарубіжними виробниками. Найбільш представницькими з цих виробів є:

  • глазурована;
  • ангобірованний;
  • клінкерна продукція.

Особливості застосування фасадної цегли

Какой облицовочный кирпич лучшеВибір

Глазурована і глазурована кераміка передбачається застосовувати в тих випадках, коли ви хочете надати фасаду будівлі оригінальний, ні на що не схожий вид. Широкий вибір колірних рішень, що відрізняє продукцію цього класу від аналогічних виробів, дозволить вам реалізувати свої найсміливіші «задумки».

До зовнішнього вигляду цегли пред’являються схожі вимоги, які полягають у тому, щоб на їх поверхні не було тріщин або напливів, а також не спостерігалося яких-небудь здуття. Допускається наявність на них невеликих зазубрин і щербинок, але тільки в строго обмеженій кількості.

Какой облицовочный кирпич лучшеЦегла облицювальна

До недоліків цього типу облицювальної продукції може бути віднесена крихкість кольорового покриття (верхнього шару виробу), внаслідок чого попит на них не дуже великий. Ці вироби поступають до нас в основному з-за кордону на замовлення, хоча налагоджені виробництва продукції цього типу існують і у нас в Росії.

Цегла клінкерна

Какой облицовочный кирпич лучшеЦегла клінкер

Облицювання клінкерної типу використовується для обробки цоколів будівель, для мощення доріг, дворів, вулиць, а також при облаштуванні підлог у цехах промислових підприємств та облицювання фасадів.

При виготовленні цього виду цегляного матеріалу застосовуються особливі тугоплавкі глини, які піддаються випаленню при більш значних температурах, ніж це відбувається зазвичай при виробництві рядового матеріалу.

Какой облицовочный кирпич лучшеКлінкер для патіо

Така цегла відрізняється досить високою вартістю, так що використовувати його доцільно тільки в тих випадках, коли елементи будівель або дорожніх покриттів експлуатуються в жорстких режимах.

Підсумки

Какой облицовочный кирпич лучшеФасад оздоблений цеглою

Дуже сподіваємося, що на підставі всього вищевикладеного ви зможете вирішити для себе, який облицювальна цегла краще всього застосувати при реалізації вашого будівельного проекту.

Какой облицовочный кирпич лучшеВ будівництві

На закінчення нагадаємо, що при придбанні імпортного матеріалу не слід забувати про те, що європейські стандарти не обов’язково повинні відповідати вітчизняним нормам, і що ці вироби можуть помітно відрізнятися за показниками морозостійкості і міцності, наприклад. Особливо важливо пам’ятати про це при комплексному використанні імпортного та вітчизняного цегли.

Відео

Як правильно робити облицювальну кладку, дивіться у наступному відео:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code