Як зробити фальш вікно

Как сделать фальш окноФальш-вікно — зимовий ліс Мистецтво дизайну інтер’єру виникло не випадково. Ще з незапам’ятних часів людина прикрашав своє житло: це були наскальні написи, ієрогліфи і навіть оформлення склепів. Кожна людина розуміла значення затишного і правильно спланованого простору, але не завжди міг створити його самостійно. У наш час з’явилася величезна кількість телепрограм, журналів і форумів в Інтернеті, присвячених дизайну інтер’єру. Найрізноманітніші прийоми і техніки стали доступні людям, які не мають спеціальної освіти.

Квартира вже не обмежується рамками у вигляді стін, вона вийшла далеко за їх межі, і допомагають у цьому прийоми, що допомагають з допомогою маленьких хитрощів змінити простір до невпізнання і збільшити його візуально.

Один з таких прийомів – це фальш-вікна (іноді їх називають вікна-фейк).

Призначення фальш-вікон

У дизайні інтер’єру практично не обійтися без таких вікон, якщо:

  • Как сделать фальш окноСтилізоване фальш-вікно необхідно об’єднати два вузьких віконних блоки, між якими зовсім невеликий проміжок;
  • розміри приміщення занадто малі і необхідно візуально його збільшити;
  • в кімнаті існують темні закутки, які можна додатково освітити, якщо додати фальш-вікно і підсвічування в ньому;
  • необхідно заповнення ніш, особливо в робочій зоні, щоб не створювалося відчуття закритого простору

Зовнішній вигляд і оформлення такого вікна обмежуються виключно фантазією автора. Тому існує велика кількість їх різновидів. Що таке фальш-вікно відомо практично всім, але як його зробити,знають небагато. Техніка виконання залежить від типу і цілей, для яких цей прийом використовується.

Намальовані вікна

Как сделать фальш окноНад тумбочкою

Малюнки часом виглядають настільки реалістично, що неможливо не повірити, ніби це справжнє, з виглядом «ось на ту красиву річечку» і навіть з підвіконням і різьбленими віконницями вікно. Особливо зараз, коли настільки популярними стали малюнки 3D, які можна наносити практично на будь-який матеріал.

Багато дизайнерів радять, як зробити таку фальш-вікно: якщо ви володієте певними художніми навичками, то це не складе для вас праці, якщо немає – то завжди можна найняти художника, який допоможе втілити ваші мрії в реальність. Вибір такого вікна додасть у ваш інтер’єр особливий шарм, оживить його і зробить простір ще більш затишним.

Фотошпалери

Как сделать фальш окноСтиль Лондон Іноді такий прийом в дизайні незаслужено вважається застарілим і немодним. Технології зробили крок далеко вперед, і зараз на ринку представлені шовкові, у вигляді фрески або екологічні паперові шпалери, що задовольняють запитам самого вимогливого клієнта.

Перед тим як зробити таку фальш-вікно, необхідно намалювати ескіз стіни, де він буде розташовуватися, і зробити заміри (на якій відстані від підлоги, інших стін тощо), підібрати малюнок або вибрати його з каталогу фірми-виробника таких шпалер. Вартість буде залежати і від матеріалу і від складності виготовлення, але ціна таких шпалер досить висока, тому тим, хто не може довго жити в одному інтер’єрі і переклеює шпалери, як цього зажадає душа, такий варіант може виявитися не по кишені.

Вікно в рамі

Как сделать фальш окноРама для фальш-вікна

В даному випадку намальований тільки пейзаж за вікном, а рама може бути справжньою, зробленої з дощок чи відповідних поліуретанових молдингів. Щоб зробити картину ще більш реалістичною можна додати підвіконня, вставити скло в раму, повісити карниз і такі ж фіранки, як на справжніх вікнах.

Как сделать фальш окноВ їдальні Технологія виготовлення проста:

  • для початку вибираємо і розмічаємо місце на стіні під майбутнє «вікно»;
  • далі вибираємо вид з вікна – сподобався вам малюнок (пейзаж);
  • приклеюємо малюнок;
  • кріпимо раму (вибір рами з дерева або молдингів за бажанням, якщо рама дерев’яна – то кріплення на дюбель-цвяхи, а якщо з молдингів на клей);
  • можна додатково прикріпити підвіконня і повісити карниз;
  • прикрасити фіранками і вікно готове!

Таке вікно буде не тільки відмінно виглядати в будь-якому інтер’єрі, але і принесе практичну користь – фальш-підвіконня можна поставити горщики з живими квітами.

Вікно-фейк на стелі

Как сделать фальш окноЗоряне небо

Как сделать фальш окноВ підвісній стелі Особливу популярність завоював цей прийом останнім часом і використовується навіть частіше, ніж фальш-вікна на стінах. Найбільш ефектно виглядає в обрамленні підвісної стелі, коли створюється повне відчуття прозорою і повітряної даху.

Створення вікна на стелі досить трудомісткий процес, і не завжди можна впоратися своїми силами.

Перед тим як зробити фальш окнона стелі, необхідно змонтувати підвісну стелю, має нішу необхідного розміру. Далі використовуємо будь-прийом з розглянутих вище: вклеюємо в нішу або шпалери з малюнком, або використовуємо дзеркала, або наймаємо художника для її оформлення, потім обрамлялися картину, і ваше вікно готове. Останнім часом багато хто воліє комбінувати підвісна стеля з фотополотном, а використання мерехтливої підсвічування створить неповторну загадкову і святкову атмосферу.

Представлена лише невелика частина прийомів,що дозволяють виготовити фальш-вікно в різних варіаціях, тому, як і в будь-якій справі – бажаємо вам удачі в ремонті!

Відео

Ось так може виглядати вид з фальш-вікна:

Фото

Как сделать фальш окноІмітація вікна

Как сделать фальш окноФальш-вікно у ванній

Как сделать фальш окно

Как сделать фальш окноУ спальні

Как сделать фальш окноУ робочому кабінеті

Как сделать фальш окноВ передпокою

Как сделать фальш окноРайський пляж

Как сделать фальш окноФальш-вікно Нью-Йорк

Как сделать фальш окноФальш-вікно — небо в осінньому лісі

Как сделать фальш окноНад каміном

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code