Якісна сітка від українського виробника

Полотно зі сталевого дроту активно використовують завдяки функціональності та легкості монтажу, доступній вартості у багатьох сферах – у будівництві, у фермерських та дачних господарствах, на складах. Це оптимальний варіант захистити приватну чи комерційну територію від несанкціонованих проникнень та вандалізму. Огородження з такого матеріалу міцні, надійні, швидко монтуються на території. На сайті вітчизняного підприємства https://sitka.com.ua/uk/rabicya-i-riflena представлена найкраща сітка для огорожі за найвигіднішими цінами!

купити сітку

Рабиця та рифлена сітка: застосування та особливості

• Сільськогосподарські угіддя, пасовища легко захистити за допомогою звичайної рабиці: матеріал йде на створення загонів та вольєрів, оберігаючи рослини та тварин від зовнішніх ворогів. Вольєри для худоби із сітчастого матеріалу добре протистоять серйозним навантаженням. Крізь сітку до тварин не проникнуть хижаки, а поголів’я не зможе покинути огорожу та вийти назовні. Використання рабиці як загородження сприяє безпеці сільськогосподарських тварин.
• На будівельних майданчиках виріб використовують у процесі армування конструкцій із бетону. Сітку прокладають у плитах, стінах, фундаментах з метою посилити структуру будівлі. Рабиця необхідна, щоб конструкції не розтріскувалися та були значно міцнішими. Також сітчаста тимчасова огорожа захистить будівництво від відвідування будмайданчика сторонніми.
• Затребуваний і рифлений (канілірований) варіант матеріалу. Сіткове полотно з вигнутого дроту є особливо міцним та довговічним, термін служби таких огорож обчислюється роками. «Центр Завод Сітка» випускає полотно з квадратним плетінням самої ходової конфігурації – комірки мають розміри 50х50 мм або 60х60 мм. Крім міцності паркан із канілованого дроту естетично виглядає, не перешкоджає гарному освітленню території.
• Паркани з рифленого матеріалу встановлюють там, де важливо забезпечити посилений захист: це огородження небезпечних зон та територій, облаштування клітин та вольєрів тварин. Сіткове полотно йде як компонент армованих стін та залізобетонних конструкцій. Сітка, яку випускає підприємство, виділяється міцним плетінням, високою якістю сталевого дроту та унікальною довговічністю. Її монтаж можливий на будь-якому рельєфі на ділянці з нерівною поверхнею. Універсальна продукція порівняно недорога за вартістю: низька ціна – економічно привабливий чинник під час планування огородження великих територій.

сітка рабиця

Замовлення продукції по Україні

Компанія «Центр Завод Сітка» пропонує якісний матеріал в асортименті: на сайті підприємства легко замовити товар для огородження території, виходячи з вимог замовника до розміру осередку, діаметру дроту, довжини та висоти рулону. Можна купити рабицю та рифолене сіткове полотно оптом та в роздріб з доставкою у будь-яке українське місто. Серед переваг співпраці – великий вибір варіантів продукції для різних цілей, оптимальна ціна, вигідні умови покупки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code