У чому різниця криптовалютних опціонів та криптовалютних ф’ючерсів

Біткоїн-опціон та Біткоїн-ф’ючерс – це два види фінансових інструментів, які використовуються під час торгівлі цифровими активами, особливо ВТС. Обирати один із варіантів рекомендується, орієнтовно своєї стратегії та торгового підходу. Зверніть увагу на те, що популярність підходів поступово зростає, а ф’ючерси на Біткоін крок за кроком забирають на себе левову частку всіх добових торгових угод.

фьючерси біткоін

При аналізі наведених інструментів можна виділити три ключові моменти, де легко помітити відмінності. Серед них – форма контракту, обов’язок виконання та принцип використання криптоф’ючерса чи опціону.

Ф’ючерси Біткоїна та опціони: форма контракту

  • Криптоф’ючерси.

Ф’ючерси на криптовалюту – це контракти, де трейдери укладають угоду на купівлю чи продаж цифрової монети за певну ціну на майбутню дату. Вони є обов’язковими компонентами угоди, та на дату дії контракту трейдер повинен виконати його умови, якщо не було закрито договір до цього часу.

  • Криптоопціони.

Криптовалютні опціони представляють собою контракти, які надають трейдерам право, але не обов’язок, купувати чи продавати цифрові активи за певною ціною на майбутню дату. Тобто, власник опціону може вирішити, чи виконувати контракт на основі того, як буде рухатись курс крипти.

Обов’язок виконання

  • Криптоопціони.

При роботі з опціонами власник контракту має право, але не обов’язок, виконати його. Він може використовувати опціон лише тоді, коли його умови підходять на момент дати виконання. У іншому випадку він може відмовитись від контракту.

  • Ф’ючерси Біткоіна.

При роботі з ф’ючерсами трейдери повинні обов’язково виконати умови договіру на встановлену дату, якщо позиції не були закриті до цього часу. Це означає, що трейдер повинен купити криптовалюту чи продати її за умовами контракту або компенсувати вартість згідно встановленого цінового еквіваленту.

що таке фьючерси

Використання або торгівля ф’ючерсами та опціонами

  • Криптоопціони.

Опціони на цифрові активи можуть бути використані як інструмент для захисту від ризику та для реалізації різних торгових стратегій, враховуючи страхування від ризику, гарантії ціни та управління портфелем.

  • Ф’ючерси криптовалюти.

Криптоф’ючерси часто застосовуються для спекулятивної торгівлі та отримання прибутку від цінових коливань. Вони також можуть використовуватися для захисту портфелю від ризику волатильності. Ф’ючерсна торгівля – ще один варіант диверсифікувати та хеджувати ризики інвестиційного портфелю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code