Натяжні стелі як незамінний атрибут сучасного інтер’єру

Все більше власників квартир і будинків віддають перевагу натяжним стелям. Така позитивна тенденція попиту обумовлюється естетичними та експлуатаційними характеристиками матеріалу.

Команда спеціалістів з компанії BRITON за посиланням https://www.briton.com.ua/ спеціалізується на монтажі натяжних стель будь-якого рівня складності та здійснює встановлення на взаємовигідних умовах.

Чи можна встановлювати натяжні стелі в дитячій?

Всі батьки бояться за здоров’я своїх дітей і обирають для них тільки найкраще. Відповідно, питання безпеки установки натяжних стель виникає саме собою. Відразу варто сказати, що оригінальні та якісні поверхні не зазнають жодної шкоди дитині, вони не викликають алергічних реакцій. Але якщо купувати матеріал сумнівного виробництва з метою економії, то можна придбати виріб, у складі якого будуть присутні толуол, фенол або взагалі формальдегід. Тому в питанні вибору натяжної стелі не варто нехтувати оригінальністю виробу й обов’язково перевіряти сертифікати якості плівки ПВХ чи інших матеріалів, які використовуються в оздобленні стелі.

Наскільки довговічні натяжні стелі?

Тканинні натяжні стелі можуть прослужити протягом 10-15 років. Аналоги на основі ПВХ матеріалу характеризуються тривалішим експлуатаційним періодом, термін їх придатності становить 20 років. Зазвичай виробник надає на вироби гарантійний період до 10 років.

Чи потрібен спеціальний догляд за натяжною стелею?

Для чищення не потрібно використовувати будь-які спеціалізовані миючі засоби. Для усунення незначних забруднень достатньо використовувати вологу ганчірку. Щоб уникнути розлучень на поверхні, потрібно її протерти сухою тканиною. Якщо забруднення мають значний характер, можна використовувати засіб для миття скла або посуду. Наприкінці обов’язково потрібно протерти поверхню насухо.

Натяжні стелі на кухні

Особливості натяжних конструкцій для кухні полягають у тому, що на їхній поверхні буде накопичуватися жир. Тому краще виключити варіант установки тканинних варіантів, а краще придивитися до ПВХ основи. Мити такі поверхні потрібно тільки в міру їхнього забруднення. Рекомендується використовувати тільки м’яку тканину для миття. У теплу воду достатньо додати засіб для миття посуду і легко видалити сліди бруду. Не рекомендується встановлювати на кухні білі натяжні стелі.

Переваги та недоліки натяжних стель

Серед переваг варто виділити:

  • Встановлення. Монтаж натяжних конструкцій здійснюється протягом 2-4 годин, залежить від площі приміщення.
  • Герметичність. Матеріал характеризується відмінними звукоізоляційними та теплоізоляційними характеристиками.
  • Дизайн. Є можливість підібрати модель будь-якої конструкційної складності та колірного виконання.
  • Екологічна безпека. Матеріал не входить у реакцію з іншими хімічними елементами, і навіть не підтримує процес горіння.
  • Тривалий експлуатаційний період.

Серед недоліків слід зазначити:

  • відсутня можливість встановлення безшовної конструкції у приміщеннях із шириною понад 5 метрів;
  • сприйнятливість до механічної дії;
  • монтаж такої конструкції “краде” 3-4 см вільного простору від загальної висоти.

Висновок

Натяжні стелі у сучасному інтер’єрі – це незамінний атрибут для створення стильного та ексклюзивного дизайну приміщення. У порівнянні з аналогами вони відрізняються прийнятною вартістю, а також відмінними естетичними та експлуатаційними характеристиками.

Відео по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code