Де відремонтувати побутову техніку

Незважаючи на величезний вибір побутових приладів та нові бренди на ринку продажів, актуальною залишається послуга відновлення обладнання. Якісний ремонт побутової техніки пропонує вітчизняна мережа майстерень “КБТ-Сервіс“. Принести техніку можна в будь-яку з філій підприємства: фахівці високого рівня гарантують швидкий і ефективний ремонт домашніх приладів за помірними цінами.

ремонт побутової техніки

Причини поломок та послуга ремонту

  • Крім виробничого браку, який допустив бренд під час збирання техніки, обладнання ламається через неправильне використання, перевищення навантажень, неправильний ремонт. Впливає на коректну роботу приладу постійний контакт із твердою водою.
  • Чим частіше експлуатують прилад, тим швидше він виходить із ладу. Наприклад, лише у пральній машині може бути кілька десятків видів поломок. Оскільки агрегат використовують регулярно, побутова техніка відповідає на часту експлуатацію появою протікання та засмічення, збоями програмного забезпечення. Через неякісну водопровідну воду страждає нагрівальний елемент, забруднюється стік, погано прокручується барабан.
  • Найчастіше в майстерні, розташовані на Оболоні та Троєщині, на Дарниці та в Печерську, користувачі здають пральні та посудомийні машинки, праски та пилососи, холодильники та кондиціонери. Для ремонту великої та дрібної побутової техніки відкрито філії компанії «КБТ-Сервіс» у Голосіївському районі, на Правому та Лівому березі.
  • Затребувані послуги з ремонту технічно складних побутових приладів: щоб відновити працездатність led-телевізорів, кухонних плит та духовок, котлів та бойлерів, потрібні спеціальні знання. Співробітники зможуть реанімувати зламані фени, обладнання для манікюрних кабінетів, бритви та термопоти.
  • Майстри охоче беруться за усунення поломок комп’ютерів та ноутбуків, цифрової техніки, компактного електротранспорту. Для безпомилкової діагностики застосовують високоточну апаратуру.

Замовити ремонт побутової техніки

Майстри підприємства мають навички та досвід роботи з опалювальним та кліматичним, холодильним побутовим та цифровим обладнанням. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію та налаштовані на максимальну допомогу власникам апаратури. За рахунок власного складу комплектуючих від виробника компанія підтримує оптимальний рівень цін. На офіційному сайті підприємства є зручна карта розташування майстерень по місту: можна легко зорієнтуватися та віднести свої пристрої до найближчої до будинку філії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code