Жінці сказали, що ремонт на кухні обійдеться їй майже в 1000 $: вона зробила його сама всього за 35 $

Жінка на сьомому небі від щастя після ремонту кухні за 35 доларів, хоча майстри просили за роботу цілих 1000 доларів. Шарлотта Тейлор представила свою неймовірну кухню в групі в Facebook і розповіла, як їй вдалося вигідно заощадити.

Вдалий ремонт

Жінка відреставрувала свою кухню за доступною ціною. Спочатку проект оцінювався в дуже велику цифру.

Шарлотта Тейлор переїхала в новий будинок кілька тижнів тому, але їй відразу захотілося змінити кухню. Коли нова власниця житла звернулася до фахівців з ремонту, вони виставили суму в 1000 доларів. Такий варіант не підходив Шарлотті, яка хотіла заощадити і розраховувала на невеликий бюджет.

Вихід з положення

І тоді жінка вирішила робити ремонт своїми руками. Вона купила банку фарби і перефарбувала дерев’яні кухонні шафи в світло-сірий відтінок.

Також вона купила три рулону самоклеючої плівки, щоб покрити стільниці і відкидні стулки на стінах.

Шарлотта додала рожеві і сірі аксесуари зі своєї попередньої кухні, і тепер, коли робота увінчалася успіхом, вона планує змінити жалюзі і пол.

Реакція мережі

Публікація фотографій про підсумки ремонту на кухні, яку господиня виклала в Facebook, сподобалася тисячам людей.

Один користувач написав: «Дивно мило. Ти повинна пишатися собою. Любиш рожеві аксесуари?» Інший фолловер додав: «Вау, не можу повірити, що це та ж кухня. Фантастика, виглядає просто приголомшливо!”

Шарлотта прокоментувала свої фото наступним чином: «Просто хотіла поділитися моєї кухонних перебудовою. Я переїхала в цю власність тільки два тижні тому, і мені абсолютно не сподобалася кухня. Мені запропонували заплатити 1000 доларів за те, щоб пофарбувати шафи і покрити стільниці, тому я вирішила зробити це сама».

Жінка планує продовжувати і надалі змінювати дизайн свого нового житла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code