Зазіхнула на святе: мама придумала спосіб, як змусити дітей прибрати кухню

Нещодавно Інтернет підкорив блискучий план однієї жінки, яка креативно підійшла до проблеми прибирання квартири її дітьми. Тепер шибеники, весело спостерігають за пригодами своїх улюблених героїв по телевізору або захоплено грають в приставку, по одному кличу матусі зриваються з місця й біжать забиратися. Як жінці вдалося досягти такого ефекту?

Чудовий план

Якщо діти щось забруднять або візьмуть покористуватися, вони мають за собою прибирати. Так вважає більшість матерів. Але аж ніяк не їх спадкоємці! Вони впевнені, що святий обов’язок їх мам – підтримувати в будинку чистоту і порядок. І нічого не стимулює діток на подібні ратні подвиги. Ні постійне нагадування, ні жорсткий ультиматум, ні договір. Підлітки немов не чують прохання і продовжують займатися своїми справами.

Але знайшлася одна мама, яка змогла перемогти небажання дітей займатися прибиранням. Її план був досить простий. Вирушаючи вранці у справах, вона мріяла повернутися в чистий будинок і готувати на прибраній кухні. Щоб діти їй у цьому допомогли, вона залишила їм записку. Але непросту.

На самому видному місці жінка залишила послання про те, щоб її спадкоємці відправили їй фото чистого приміщення.

«Я встановила новий пароль на Wi-Fi, і, щоб його дізнатися, мені необхідно надіслати фотографію прибраній кухні. На фото повинна бути відображена коробка з вафлями на стійці біля плити. Така картинка необхідна для того, щоб щоденні зображення не повторювалися. Дітки, я дякую вам за цікаву гру. Удачі, з любов’ю, ваша мама».

Не дивно, що такий творчий метод тут же підхопили інші читачки інтернет-новин, діти яких ухиляються від допомоги в прибиранні. Єдиною проблемою стає постійна зміна пароля від Wi-Fi. Але на що тільки не підеш, щоб прилучити дітей до домашньої роботи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code