Замість кухні лише голі стіни і обривки труб: безпорадна пенсіонерка 2 місяці живе в польових умовах у своїй квартирі

Всі ми звикли до зручностей і цивілізації. І якщо щось подібне у нас забрати, стає не комфортно і виникає відчуття, що чогось не вистачає. Однак у деяких випадках ліквідація нормальних умов проживання може призвести до справжньої трагедії. Саме так і сталося в місті Schaffhausen (Швейцарія) з пенсіонеркою Хільдою, яка страждає від недоумства. Вона змушена була жити в найжахливіших умовах.

Що сталося з квартирою Хільди?

Головною причиною трагедії Хільди є затоплення її кухні. Там, де колись була аварія, красується гола стіна. Навіть від кухонної плити і духовки не залишилося майже ніяких слідів. Це сталося через те, що житловий будинок, в якому живе літня жінка, був пошкоджений водою. З-за цього весь кухонний інвентар, включаючи шпалери, був безнадійно зіпсований.

Коли сталася трагедія

А сталося це, за словами жінки, два місяці тому. Відразу після аварії кухня героїні придбала жалюгідний вигляд. Тільки уявіть, що над головою в неї звисали оголені силові кабелі, а напівзруйновані водопровідні труби були відключені від водопостачання.

Прогулянки на повітрі після вечері: як працювати над своїм тілом, поки закриті зали
Тельці схожі на Чубакка: які герої “Зоряних воєн” уособлюють кожен знак
Рука людини більш гнучкою, ніж у примату. Але скласти пальці так можуть лише 8 % людей

Сама героїня відчуває себе безпорадною. Вона не може собі приготувати їжу, як слід покупатися і навіть випрати білизну. Пральна машина, як і самі водопровідні комунікації не працюють.

За словами сусідки пенсіонерки, героїня живе в жахливих умовах і близько двох разів на день скаржиться їй на свої страждання. В її розумінні квартира жінки використовується виключно для сну. Для всього іншого вона просто непридатна.

Чому ситуація не змінилася?

Ситуація з квартирою Хільди залишається без змін. Серед причин, з-за чого місцева влада бездіяльна, називають брак фінансування, незлагодженість дій місцевих органів самоврядування, а також відсутність самої героїні вдома, коли в квартиру намагалися зайти представники комісії з державної служби.

Вирішиться проблема жінки найближчим часом, сказати важко. Якщо б вона була мільярдером, її вже давно б вирішили. Однак її ситуації не була покращена і донині.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code