Як зробити натяжну стелю з 3D малюнком

У сучасному світі використовуються тільки інноваційні технології та модернізовані матеріали. До того ж важливим у будівництві та ремонті будинку є і застосування свіжих дизайнерських рішень. Декорування стелі – це важливий етап при плануванні обробки поверхонь. Найбільш популярним, красивим і практичним є натяжна стеля. Велика різноманітність варіантів дизайну дозволить кожному вибрати підходящий варіант. Оригінально буде виглядати полотно з тривимірним зображенням. Про те, як зробити натяжну стелю з 3D малюнком, піде мова в цій статті.

Стелі 3D

Как сделать натяжной потолок с 3D рисунком

Говорячи простою мовою, до такої групи стельових покриттів відносять плівку ПВХ, на яку наноситься об’ємний малюнок. Для його створення використовується спеціальна фотодрук на сучасному високоточному обладнанні – принтері. Малюнок підбирається в індивідуальному порядку. Це може бути будь-яка фотографія або ж спеціально розроблений дизайн. Малюнок з 3D ефектом може бути нанесений на всі види полотен:

 • глянсове;
 • матове;
 • сатинове.

Как сделать натяжной потолок с 3D рисунком3D стеля

Щоб домогтися більш ефектного результату, слід провести і правильний монтаж конструкції. Для цього можна використовувати кілька способів установки:

 1. Конус. Плівка натягається таким чином, щоб вершина звисає стелі увінчувалася люстрою. Також для обрамлення може бути використана колона. Подібний дизайн підійде для оформлення інтер’єру в печерному стилі.
 2. Арка. Плавний і закруглений перехід від стіни до стелі. Якщо мова йде про великому приміщенні, то тут можна продумати кілька різних конструкцій.
 3. Хвилі. Хвилеподібний кріплення здійснюється безпосередньо до стіни. В результаті вся поверхня стелі виходить у вигляді різних форм. Провести такий монтаж досить складно.

Оригінально і незвично тривимірне зображення буде виглядати на дворівневому стелі, де малюнок розміщений всередині геометричного елемента.

Особливості

Как сделать натяжной потолок с 3D рисунком

Кожній сучасній людині на сьогоднішній день знайоме поняття 3D, що означає об’ємність. Людина саме за таким принципом сприймає весь світ. Щоб створити ефект об’ємної фігури на стелі можна використовувати безліч способів, серед яких є тільки два лідери:

 • багаторівнева конструкція;
 • тривимірне зображення.

Как сделать натяжной потолок с 3D рисункомХвилеподібний кріплення

Зупинимося більш детально на останньому. На сьогоднішній день для створення натяжної стелі з об’ємним малюнком, необхідно пройти три етапи:

 1. Моделювання. Починати розробку необхідно саме з планування майбутньої стелі. Для цього можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням. На цьому етапі дуже важливо виконати не тільки розробку, але і поєднують між собою всі елементи конструкції, правильно підібрати кольори з відтінками.
 2. Перенесення зображення. Коли малюнок буде повністю готовий, можна приступати до його переносу на плівку ПВХ. Важливо відзначити, що для цього знадобиться спеціальний принтер, програми, пігментні чорнило. Тільки в цьому випадку можна отримати високоякісне тривимірне зображення. Незалежно від того, яка висота стель і присутні в конструкції рівні, все завжди можна відрегулювати.
 3. Монтаж конструкції. Найвідповідальнішим кроком є монтаж, для якого краще всього запросити фахівців, які використовують теплову гармату. Є три методи кріплення: гарпунний, клиновий і штапікове.

Тематика зображень завжди підбирається в індивідуальному порядку. Найбільш поширеним і часто використовуваним є полотно, що імітує зоряне небо або космос.

Дизайн та освітлення

Как сделать натяжной потолок с 3D рисунком

Для додання стельової поверхні більшого ефекту і незвичайності необхідно продумати його оформлення. Найбільш вдалим рішенням в цьому випадку стане підсвічування і освітлення. В цьому випадку можна використовувати різні варіанти і їх комбінації. Наприклад, оригінально виглядатимуть на великому стелі вбудовані і підвісні світильники з люстрами.

Не менш ефектно виглядає приховане підсвічування, для якої використовується світлодіодна стрічка. В результаті простих маніпуляцій стельова поверхня буде не тільки тривимірної, але і витає в невагомості. Також варто розглянути можливість монтажу спеціальної системи, з допомогою якої можна змінювати колірне рішення за допомогою пульта дистанційного керування або ж автоматично, за наперед запрограмованої схемою.

Как сделать натяжной потолок с 3D рисункомЕфектний елемент декору

Головне завдання дизайнера – це розробка і створення ефектного елемент декору і при цьому створення зручної для експлуатації поверхні.

Якщо ваш вибір припав на натяжна стеля, то в цьому випадку можна реалізувати самі незвичайні та креативні ідеї. Нестандартність мислення дасть можливість створити унікальне оформлення.

Відео

Про те, як зробити натяжну стелю мова піде у відеоматеріалі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code