Як зробити антресоль своїми руками

По суті, антресоль являє собою полицю під стелею, що встановлюється в коридорах квартир, на кухнях, у ванних кімнатах і туалетах. Головне, щоб така конструкція не позначався негативно на висоті стелі. Вона повинна гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр в будинку. Наявність антресолі вирішить проблему захаращення житлової площі предметами, якими користуються не так часто. Зробити і встановити антресоль нескладно, із завданням впорається будь-яка людина, що вміє користуватися простим інструментом.

Основні деталі конструкції – рама і днище. Варто відзначити, що найчастіше рама обладнана дверцями – орними або розсувними. Якщо на антресолі будуть зберігатися важкі предмети, то слід обладнати надійне кріплення і днище цієї нехитрої конструкції.

Так як місце розташування антресолі завжди над головою, а тримається ця конструкція виключно на бічних кріпленнях, то їх слід зробити дуже надійними і міцними. Для цього розрахуйте навантаження антресолі, адже чим важче речі будуть на ній зберігатися, тим могутніше повинен бути і сам кріплення.

Как сделать антресоль своими рукамиЩо таке антресоль

Перш ніж почати роботу з виготовлення антресолі, ретельно виміряйте розміри, переконайтеся в тому, що конструкція не буде нікому з домочадців заважати, що про неї ніхто не буде битися головою. Варто зауважити, що мінімальна відстань від антресолі до статі становить 2 м. Антресоль, серед іншого, повинна мати зручну не тільки висоту, але і глибину. Адже чим конструкція глибше, тим більше в неї можна буде сховати речей, але з надмірно глибокої ніші незручно діставати що-небудь. А, значить, глибина і висота антресолі повинні бути розумними.

Технологічний процес

Намітьте, на якій відстані від підлоги буде антресоль, проведіть по мітці горизонтальну лінію. На неї буде закріплений брусок або профіль необхідної довжини. Всі матеріали повинні бути надійними. А кріплення максимально зафіксованими. Відріжте два однакових по довжині бруска, а після прикріпіть їх на стіни з двох протилежних сторін. Ці бруски послужать підставою для настилу. Кріплення брусків до стін залежить від матеріалу, з якого зроблені стіни.

Как сделать антресоль своими рукамиВиготовлення

Днище антресолі можна зробити з дощок, фанери або ДСП. Ви дізнаєтеся про облаштування антресоль з днищем з дощок. Настелите їх на бруски, а після цього закріпіть на них. По ширині антресолі наріжте пластиковий профіль, що має пази. На нього згодом будуть закріплені дверцята. Таких відрізків повинно бути 2. На стелі профілі закріплюються за допомогою перфоратора – один за іншим.

На цьому етапі вам потрібно зробити двері, в даному випадку розсувні, пересуваються по профілю. Виріжте з ДСП, також можна для цієї мети використовувати ламінат. Якщо ви зробили двері з ДСП, то їх потрібно буде розкрити фарбою з одного боку, а з іншого – покрити плівкою, що самоклеїться відповідного кольору. До однієї з дверцят при бажанні можна прикрутити ручку.

Как сделать антресоль своими рукамиСхема антресолі

Готові дверцята вставити в пази профілю. Перевірте, наскільки легко дверцята рухаються по ньому. Бруски та інші деталі закриваються рамками із пластику, які слід підібрати у відповідності з кольором передпокою або самих дверей. В залежності від того, яким чином оброблений стеля коридору, зробіть обробку нижній частині антресолі.

Как сделать антресоль своими рукамиШирма

Необов’язково використовувати дверцята для антресолі, замість цього можна повісити красиву шторку. Це, так би мовити, економ-варіант. Для цього слід взяти відрізок тканини потрібного розміру, підвернути низ і відстрочити його по довжині, залишивши невеликий отвір з обох сторін. У нього просовується тонка волосінь. Волосінь закріплюється на дюбелях.

Тепер готову конструкцію можна завантажувати речами. Виготовити антресолі власноруч не так складно, як може здатися. Хоча застосувати тут фантазію досить складно, приклавши зусилля, можна зробити антресоль привабливою частиною інтер’єру. Може бути, вам щось незрозуміло чи є якісь питання по темі? Тоді пишіть коментарі до статті!

Відео

Принцип виготовлення антресолі показаний в наступному відеоролику:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code