Як вставити скло в двері

Двері зі склом може прикрасити інтер’єр. Вона візуально розширює розміри кімнати. Тому не дивно, що більшість людей вибирають квартиру конструкції з склінням, воліючи їх звичайним глухим. Заміна скла — не така вже складна процедура. Її цілком можна зробити самостійно. Іноді потрібна заміна старого затертого вітража. У деяких випадках необхідно засклити глухі двері. Це зажадає трохи більше часу і зусиль.

Як замінити розбите скло

Как вставить стекло в дверьМіняємо розбите скло

Как вставить стекло в дверьТриплекс

Якщо установка скла в міжкімнатні двері проводиться в дитячій, питання безпеки особливо актуальне. Хороший варіант для заміни скла — триплекс. Це конструкція зроблена за принципом ” сендвіча: кілька стекол об’єднані клейкою плівкою. Розбившись, триплекс зовсім не розлітається на осколки. Всі шматки залишаються в плівці.

 1. Щоб замінити розбите скло, треба спочатку акуратно прибрати старе. На підготовчі роботи у майстра піде більше часу, ніж на установку. Часто, коли двері старі, у них тривалий час не змінювалися штапики. Демонтаж уламків, що залишилися в двері, буде в цьому випадку проблематичний. Треба прибрати старі штапики і підібрати нові. Ще один необхідний етап — заміри. Для того щоб встановити скло якісно, треба дуже точно виміряти його по ширині і висоті. Якщо воно в майбутньому виявиться трохи довше, то його доведеться підганяти, зрізуючи зайвий. А ось якщо коротше, то це дійсно проблема. Тому що така заготовка може просто випасти з отвору.
 2. Вибір скла — не лише питання смаку. Важливо також врахувати його міцнісні характеристики. Самий оптимальний варіант для дверей — загартоване скло. Воно дуже міцне, а коли розбивається, то залишає практично безпечні осколки.
 3. Коли підготовчі роботи закінчені, скло і нові штапики готові, треба тільки встановити його. Це нескладно і не займе багато часу. На 90% якість роботи залежить від правильних вимірів.

Установка в глухі двері

В першу чергу, потрібно зробити отвір для скління. Для цього доведеться засвоїти декілька простих правил.

Кріпильні планки можуть встановлюватися як на клей, так і за допомогою шурупів. Перший варіант естетичніше.

 1. Как вставить стекло в дверьГлуха двері Фільончасті двері склити не вийде, доведеться купувати нову. А ось щитова цілком підійде для таких робіт.
 2. При плануванні отвору важливо пам’ятати, що відступи з боків повинні бути не менше 15-16 див. Інакше можливе руйнування конструкції. Знизу зазвичай робиться відступ не менше 40 см, а зверху — близько 10 див.
 3. Необхідно придбати кріпильні планки. Вони бувають двох видів: плоскі і з обраної чвертю.
 4. Купуючи скло, треба враховувати не лише його розміри та дизайн. Краще, якщо воно буде загартованим або триплексным. Втім, для зовсім невеликих прорізів підійде і просте віконне. Питання стоїть швидше в міцності і безпеки матеріалу.
 5. Форма отвору може бути звичайної прямокутної або фігурної. Новачкам краще починати з простої форми. Якщо ж вона складна, то її переносять на полотно двері, наклавши малюнок або трафарет. Перед нанесенням розмітки полотно знімають з петель. Хороший момент для того, щоб провести модернізацію — це роботи з усунення різних неполадок з нею. Скло може стати способом оновлення старого полотна і дати двері нове життя.
 6. Коли форма накреслена, треба визначити її кути. Кутові місця дрилем висвердлюють. Важливо при цьому не тиснути на полотно, тому що воно може розтріснутися.
 7. За высверленным кутах вирізають лобзиком необхідну форму.
 8. Готовий отвір можна посилити бічними вставками. Це необхідно, якщо всередині двері є наповнювач або вона порожня.
 9. Багато залежить від акуратності майстри на всіх етапах роботи, починаючи від розмітки і закінчуючи установкою.
 10. Как вставить стекло в дверьЗакріплюємо штапик Після підготовки отвору треба встановити попередньо випиляні за розміром кріпильні планки.
 11. Спочатку встановлюють планку тільки з однієї сторони полотна. Потім в отвір монтується скло, яке закріплюється іншими планками.
 12. Після монтажу залишається тільки додати двері красивий вигляд, пофарбувавши планки.

Розмітка

Как вставить стекло в дверь

Скло можна прикрасити різними малюнками за власним смаком. Іноді в міжкімнатні двері робиться кілька вставок. Виробляти таку роботу треба з урахуванням тих же вимог, що і при монтажі простого скла. Зробити двері оригінальної можна, встановивши в неї вітраж. Однак така процедура вимагає досвіду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code