Як встановити москітну сітку

Дана стаття присвячена найпростішим пристосуванням, що дозволяє захистити житлові приміщення від проникнення комарів і інших настирливих комах — москитным сіток.

Как установить москитную сеткуРулонні москітні сітки

По своїй конструкції і способу кріплення, моделі москітних сіток підрозділяються на наступні групи:

 • знімні сітки в рамковій виконанні;
 • розсувні сітки;
 • рулонні конструкції;
 • з кріпленням на магнітах;
 • з кріпленням на скотчі.

Как установить москитную сеткуСітка на липучках

Москітні сітки не потребують спеціального догляду і легко монтуються у віконних і дверних отворах. Їх обслуговування, вироблене не частіше двох разів у рік, зводиться найчастіше до простої промиванні полотна м’яким миючим розчином.

Функціональне призначення

Как установить москитную сеткуНавіщо потрібна москітна сітка

Типова москітна сітка являє собою класичний алюмінієвий профіль з натягнутим на нього мелкоячеистым полотном непримітної забарвлення. Що стосується функціонального призначення москитного полотна, за допомогою цього нехитрого пристосування ви зможете:

 1. Захистити ваше житло від проникнення в нього різних комах.
 2. Перешкодити потраплянню в кімнату пилу і дрібних частинок рослинного походження, що є причиною алергічних захворювань.
 3. Уберегти домашніх тварин від випадкового падіння з відкритого вікна.

Монтаж готової москітної сітки не вимагає яких-небудь спеціальних навичок і обійдеться набагато дешевше, ніж виклик спеціаліста на дом.

Рамкова сітка з елементами кріплення

Как установить москитную сеткуУстановка кріплень

Вид кріплення сітки за місцем установки залежить від того, в якому місці ви збираєтеся її монтувати. Для закріплення цього пристосування на сучасному пластиковому вікні, наприклад, вам знадобиться набір кріпильних скоб і кілька саморізів.

У разі відсутності в комплекті готового кріплення, монтаж може бути проведений в наступній послідовності:

 1. В першу чергу необхідно приміряти готову рамку з сіткою за місцем установки, що дозволить вам зробити розмітку точок її кріплення у віконному отворі.
 2. Далі можна буде перейти до встановлення центральних і кутових кріпильних скоб на рамковій каркасі відповідно до виробленої раніше розміткою.
 3. Після цього здійснюється монтаж відповідних частин кріпильних скоб, що закріплюються в намічених точках віконного отвору за допомогою саморізів відповідного розміру. При цьому під верхніми елементами кріплення потрібно буде залишити невеликий зазор (близько 10 мм), що полегшує заклад кромки каркаса у віконний простір.

Как установить москитную сеткуГотуємо москітку до установки

Монтаж москітних сіток в балконних отворах проводиться простим навішуванням їх на петлі і встановленням спеціальної утримує фурнітури, оформленої у вигляді магнітних фіксаторів. Спочатку робиться розмітка місць установки петель і їх кріплення за допомогою саморезов, а потім (після навішування каркаса і примірки) в потрібних місцях встановлюються фіксують магніти.

Нерідко зустрічаються ситуації, при яких виникає необхідність в оформленні замовлення на виготовлення нового москитного полотна (у разі зношення або пошкодження старої рамки, наприклад). В такому випадку вам необхідно буде провести всі настановні виміри самостійно. Для цього вам буде потрібно зняти розміри відкритого віконного отвору (його ширину і висоту) і отриманим результатам додати по 2 см і 3 см відповідно.

Как установить москитную сеткуСітка на балкон

Після виконання замовлення ви повинні отримати від фірми-виконавця готову рамку з москітною сіткою в комплекті з набором кріпильних елементів для неї. Цей набір повинен включати в себе дві пари кріплення, встановлюваного на верхніх і нижніх кромках конструкції. Постарайтеся при установці не переплутати верхні і нижні комплекти кріпильних елементів, при цьому зверніть увагу на те, що верхні планки помітно ширше, ніж нижні.

Навішування на вже наявний кріплення

Как установить москитную сеткуУстановка москитки

При наявності на віконній рамі елементів внутрішнього кріплення сіткова рамка береться за бічні грані (чи спеціальні ручки) і просто заводиться своєю верхньою кромкою під скоби з одночасним підйомом всього каркаса догори до упору. Потім нижня кромка сітки вставляється в кріпильні елементи, розташовані в нижній частині конструкції, після чого рамка просто опускається в них і вирівнюється за місцем установки.

Відео

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code