Як навісити двері

Більшості може здаватися, що установка дверей складний процес і без допомоги кваліфікованих фахівців ніяк не обійтися. Однак, насправді, цю роботу можна виконати і самостійно. Більше того, дізнавшись, як навісити двері, і виконавши їх установку самостійно, ви зможете заощадити свої кошти.

Для цього вам знадобляться інструменти:

 • Монтажна піна.
 • Комплект анкерних болтів і шурупів.
 • Рівень.
 • Стамеска.
 • Стусло.
 • Ножівка по дереву.
 • Шуруповерт.
 • Перфоратор.

З таким набором інструментів ви зможете не тільки легко навісити двері, але і здійснити всю підготовчу роботу.

Підготовчі роботи – збирання коробки і установка петель

Как навесить двериЗбірка дверної коробки

Якщо ви здійснили монтаж старих дверей разом з коробкою, то насамперед необхідно зайнятися складанням нової коробки. Згідно з розмірами дверей потрібно вирізати і верхню бічну стійку, які потім з’єднати саморізами.

Залишайте зазор в п’ять міліметрів при складанні нової коробки. Цей зазор зможе запобігти тертя і зациклення дверей, коли вони будуть встановлені.

Как навесить двериРозмітка для петель

Як тільки готова коробка, слід приступати до монтажу петлею. Тут існують деякі нюанси. Наприклад, якщо двері важка, то рекомендується встановити три петлі, хоча в більшості випадків досить і двох. Самі петлі врізаються безпосередньо в полотно на відстані 0,2 мм від верхнього і нижнього краю дверей. Приклавши петлю до торця за допомогою олівця можна обвести контур. Глибина виїмки під навіс повинна повністю відповідати її товщині, а робиться вона стамескою.

Как навесить двериВрізка петель

Теж робиться і на самій двері, встановивши на неї другу частину навісу. Тут важливо правильно заміряти потрібну висоту навісу, прикручиваемого до полотна. Для цього двері прикладається до коробки і навпаки вже встановлених навісів робиться відповідна відмітка. Кожну петлю прикручують саморізами. Найкраще, щоб вони були за кольором навісів. Буде зовсім не естетично, якщо навіс золотистий, а саморіз чорний.

Перед врізкою петель переконайтеся, що вони розташовані точно за розміром.

Слід врахувати, що монтаж петель багато в чому буде залежати від їх виду:

 1. Барні петлі.
 2. Приховані петлі.
 3. Вкручені петлі.
 4. Накладні універсальні (без врізання).
 5. Накладні роз’ємні (з врізкою).

Установка готової коробки

Как навесить двери

З місця, де буде встановлюватися коробка, необхідно видалити всі сторонні предмети, наприклад, залишки цементу і штукатурки. Це найвідповідальніший етап роботи, так як від його точності буде залежати кінцевий результат. Будь-яке відхилення призведе до заклинювання дверей.

Конструкцію, яку ви виготовили, встановлюйте в сам отвір. По двом площинам вирівнюєте її по рівню. Щоб зафіксувати конструкцію необхідно використовувати клини, заздалегідь підготовлені з дерева. Їх слід забити в щілину, що утворилася між отвором і дверної коробки.

Как навесить двериМонтаж дверної коробки

Кріплення коробки може здійснюватися двома методами. Якщо двері полегшена, то достатньо буде добре запінити простір в прорізі. Для масивних дверей використовуються спеціальні анкера. Для їх установки в коробці наскрізь просвердлюється отвір відповідне їх довжині. Щоб надати естетичний вигляд використовуються декоративні заглушки, якими закривають отвори. Більше того, щоб їх максимально зробити непомітними, можна просвердлити отвори біля навісу.

Кінець роботи – краще її початку. Навішуємо полотно

Как навесить двериНавішування дверного полотна

Перш ніж навісити двері, переконайтеся, що дверна коробка добре закріплена. У тому випадку якщо на попередніх етапах роботи ви зробили все в точності до міліметра, то ніяких проблем у вас не виникне. На закріплені петлі просто чіпляється дверне полотно.

Для того щоб переконатися в гарній роботі, кілька разів відкрийте двері і закрийте. Переконайтеся, що двері не закриваються самостійно. Якщо це відбувається, то на одному з етапів ви зробили помилку. Щоб її виправити, можливо, необхідно буде перевстановити петлі.

Якщо ви вже не один раз самостійно встановлювали двері, то будемо раді почути ваш цінний досвід. Залишайте свої коментарі до цієї статті!

Відео

Рекомендуємо переглянути відео про правильному навішуванні дверей.

;

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code