Все необхідне для виробництва меблів від вітчизняного бренда

Компанію Тамак утворено у Львові в 2001 році. Українське підприємство https://tomek.lviv.ua/ є одним із лідерів торгівлі обладнанням, меблевою фурнітурою, плитними матеріалами, постформінгом. Компанія – дистриб’ютор цілого ряду відомих європейських брендів, світових торгових марок. Це бренди ABM, GX, Swiss krono, swisspan, polkemic, thermoplast та інші.

меблі дсп

Особливості продукції компанії

  • Компанія успішно працює вже понад 20 років, отримуючи позитивні відгуки від виробників меблів України. Діяльність орієнтована на продаж складових компонентів для підприємств, що займаються виробництвом меблів на замовлення і в широких масштабах.
  • Завдяки великому вибору продукції та добре продуманій складській програмі, постійному оновленню асортименту компанія популярна серед клієнтів. Спеціалісти пропоняють лояльні ціни та вигідні умови замовлення. Плитні матеріали поставляються на український ринок багато років, тому фірма користуэться безмежною довірою у клієнтури.
  • Продукція підприємства відрізняється надзвичайною якістю. Компанія ставить благородну мету – надавати найкращий рівень послуг всім, с ким співпрацює: меблеві виробництва Львова забезпечені всіма необхідними елементами для створення сучасної меблевої продукції.

замовити кухню

Розмаїття товарів для виробництва меблів

Компанія налаштована на плідну співпрацю з замовниками, тому пропонує клієнтам широкий асортимент товарів. В каталозі представлені: плитні матеріали, ДВП, ДСП, МДФ, глянсовий МДФ.

Окремо пропонуються стільниці, що виготовлені відомими брендами. Продукція має підтверджені сертифікати якості. Відомо, що кухонна стільниця – незамінний елемент для будь-якого гарнітура. Вона має не тільки практичне призначення, а й впливає на естетичність загального інтер’єра приміщення, робить його завершеним. Кухонні меблі виглядають ефектно з якісною стільницею. До того ж вона може стати одним із головних елементів, що розставляє кольорові акценти.

Однак головні вимоги – стільниці повинні витримувати значні перепади температури, підвищену вологу, контакт з водою, їжею, брудом, хімічними битовими речовинами. Найчастіше поверхню покривають практичним пластиком з метою зробити стільницю максимально стійкою.

Вітчизняна компанія пропонує придбати красиві та надійні стільниці зі штучного каменю, з натурального каменю, а також будь-які бетонні вироби, які будуть ідеально підходити саме для цих кухонних гарнітурів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code