Сталеві переходи

На сталевий перехід ціна залежить від виду деталі, розмірів. Моделі випускаються концентричні і ексцентричні, відрізняються по діаметру.

сталеві переходи

Сталевий перехід застосовують в різних трубопровідних системах. З його допомогою плавно змінюють діаметр, підвищують і знижують напір. Використовуючи його можна оптимально розподілити навантаження на певній ділянці трубопроводу.

Перехід сталевий – особливості, опис деталей

Широко використовуються переходи сталеві в нафтогазовій, хімічній і енергетичній промисловості. Затребувані вони і в комунальній сфері. Представлені в магазині деталі зроблені згідно з установленими нормами, стандартами, на інноваційному обладнанні. Для їх виготовлення береться метал найвищої якості.

Проводять їх декількома методами. Концентричні деталі виготовлені на штампувальний обладнанні або шляхом вальцювання. Вони дуже надійні і легко можуть витримувати 16 МПа. Вони довели свою якість успішно пропрацювавши під великим тиском при температурі -70 і при + 450 градусів багато років. У виробництві використана сталь кращої якості, тому висока стійкість до корозії гарантована.

Вибирати найбільш підходящий перехід необхідно орієнтуючись на його тип, характеристики. Концентричні модифікації монтують на горизонтальних ділянках. Ексцентричні деталі можуть витримати екстремальні навантаження. Вони зазвичай встановлюються в системах, що перекачують агресивні рідини.

Як показала практика і випробування, переходи концентричні і ексцентричні, витримують великі навантаження, високий тиск і перепад температур протягом тривалого періоду часу. Всі модифікації відповідають пропонованим вимогам до надійності подібних виробів, до міцності матеріалів.

Ексцентричні деталі відрізняються тим, що у них зміщені центри відносно один одного. У концентричних моделей вхідний і вихідний отвори симетричні. У магазині можна вибрати і купити за вигідною ціною трійники і муфти, заглушки і фітинги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code