Повірка лічильників

Повірка лічильників води тепла і допомагає платити за отримані послуги рівно стільки, скільки вони коштують. Всі роботи проводяться в комплексі прямо вдома у замовника, тому йому не доведеться заглиблюватись в суть процесу. У фірм є акредитація і необхідна апаратура. Якість проведених робіт підтверджується документами, які приймають всі комунальні підприємства.

повірка лічильників

Повірка лічильників води

Стандартна перевірка приладів обліку води в органах метрології вкрай незручна. Вона забирає багато часу і дорого коштує. Власникові доведеться:

  • зафіксувати поточні показники;
  • зняти прилад обліку;
  • відвезти його в орган метрології;
  • оформити заявку;
  • оплатити вартість повірки;
  • через час лічильник забрати;
  • встановити його на місце;
  • викликати фахівця для опломбування;
  • підписати акт.

Приватні фірми проведуть повірку лічильників прямо на дому, що спрощує процедуру і економить замовнику багато часу. Прилад обліку не потрібно знімати. Вам достатньо зателефонувати в компанію і викликати майстра. Він приїде в заздалегідь обумовлений час, підключить до водопровідного крану електронну апаратуру і зробить необхідні заміри. За результатами метролог складе акт обстеження. І це все. Ви можете спокійно користуватися водопроводом, прати білизну і мити посуд. Якщо похибка в роботі приладу не перевищує допустиму норму, то наступну перевірку вам треба буде пройти не раніше, ніж через 2-4 роки. Це залежить від рекомендацій конкретного заводу-виготовлювача.

Повірка лічильників тепла

Ці роботи теж робляться в комплексі. Ви викликаєте по телефону майстра. Він знімає прилад обліку, сам відвозить його на перевірку і в обумовлений день становит його на місце. При необхідності майстер відразу замінить елементи живлення. Те, що прилад пройшов перевірку буде підтверджено документально свідченням державного зразка. Вам залишиться тільки запросити співробітника теплопостачальної організації, щоб він лічильник опломбував.

Якщо ви живете не в Києві, то можете вислати тепловий лічильник для повірки. Після проведених регламентних робіт, його відправлять вам назад «Новою поштою» разом з іншими необхідними документами. Вам залишиться тільки поставити прилад на місце і опломбувати.

Повіряти лічильники тепла потрібно раз в чотири роки. Вартість роботи повинна бути  фіксована і відразу прописується в договорі. Вона не змінитися в більшу сторону, навіть якщо з монтажем приладу виникнуть непередбачувані складнощі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code