Переходи концентричні з найміцніших видів сталі

Сталевий концентричний перехід потрібен, щоб змінювати напрямки трубопроводу. Це арматурний елемент високої міцності.

Переходи сталеві концентричні

Що собою являють сталеві переходи

Для створення концентричних сталевих переходів застосовується сталь, яка стійка до корозії, фізичних навантажень і температурних перепадів. Після приварювання переходи ефективно захищають від зовнішнього середовища. Їх можуть оцинковувати або покривати ґрунтовкою.

Переходи часто застосовуються для горизонтальних і вертикальних трубопроводів. Концентричний перехід проводиться за ГОСТом. Матеріали відрізняються стійкістю до корозії. За допомогою сталевих переходів можна якісно перетворювати робочі діаметри труби. Приварні переходи роблять за допомогою усадки пресами трубної заготовки. Переважним способом з’єднання переходів з трубопроводів є зварювання.

Приварні переходи відповідно до міжнародних стандартів повинні відповідати певним вимогам. Найбільш важливі з них:

  • Стійкість і протистояння навантажень,
  • Відсутність реакції на температурні перепади і тиск робочих рідин,
  • Відсутність схильності корозійних процесів,
  • Тривалість експлуатації,

Області застосування і умови покупки

Концентричний сталевий перехід застосовується, щоб змінювати діаметр труби. Як правило, їх купують для вертикальних трубопроводів. Вироби виконані у вигляді усіченого конуса. Даний вид переходів використовується, щоб звужувати або розширювати потоки в трубах, які встановлені на підвісних опорах. Арматурні елементи можуть витримувати температури, аж до 750 градусів.

Щоб створювати концентричні переходи часто використовується штампування. Завдяки цим міцним і надійним елементам, знижується ризик появи застійних ділянок всередині трубопроводу. Крім цього, їх застосування дає можливість спростити профілактичні роботи і ремонт.

Компаніі пропонують великий вибір переходів зі сталі високої якості. Вся продукція на 100% відповідає світовим стандартам і ГОСТу. Фотографії ви можете побачити на сайті. Менеджер повідомить всі інформацію по концентричних переходах і їх типорозмірів. На сайті можна дізнатися умови доставки товару і його оплати.

Купуючи приварні концентричні переходи, ви забезпечуєте себе трубопровідною арматурою високого класу .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code