Для скляних перегородок профіль

Дизайнери інтер’єрів з кожним роком придумують все більш цікаві і неординарні рішення для створення стильних і цікавих приміщень. На їхню думку, не тільки стильним, але і практичним є суцільноскляні перегородки, які також допомагають поліпшити функціонал.

стеклянные перегородки

Скло для перегородок зазвичай виготовляється шириною 8-12 мм. І хоч такий вид перегородок прийнято вважати офісним, їх також можна встановлювати і в квартирах, і в торгових комплексах. А головною особливістю таких конструкцій є сам процес монтування, який проводиться за допомогою спеціального алюмінієвого кріплення, на якому і закріплюється скло. Це прискорює і полегшує процес створення перегородки і його подальший демонтаж.

Разновидності перегородки зі скла і профілю

Для скляних перегородок профіль виготовлений з триплексу в розмірі 12 мм, а скляне полотно може бути:

  • матовим;
  • забарвленим в масі;
  • триплексному;
  • оптівайтовим.

Ці види скла відрізняються своїми характеристиками, від яких безпосередньо залежить сфера їх застосування. Так матове скло найдоречніше використовувати там, де потрібно зменшити видимість або затемнити приміщення, наприклад в торгових залах. Такий ефект допомагає розділити приміщення на кілька зон, створюючи іншу атмосферу за допомогою гри зі світлом. Також це допомагає в створенні камерної обстановки і захищає приміщення від попадання небажаних сонячних променів з вулиці.

Триплексні і пофарбовані в масі перегородки допоможуть у створенні казкової, вітражного композиції інтер’єру. З їх допомогою можна створити ефект світіння, що доречно буде в магазинах ювелірних прикрас або в великих торгових комплексах. Але також такою перегородкою можна цікаво обіграти інтер’єр квартири, заміського будинку.

І хоч першим етапом, звичайно, потрібно визначитися зі склом і його дизайном, окрему увагу слід приділити і профілі, який послужить основою подальшої перегородки. Саме профіль допомагає створювати перегородки різного плану, які додадуть приміщенню не тільки більш сучасний вигляд, але і допоможуть більш правильно оптимізувати використання внутрішнього простору, розбити його на зони. Адже перегородки зі скла займають мало простору, тим самим розширюючи площа корисного простору. Пам’ятайте, що від того, якого виду буде використовуватися профіль, залежить міцність подальшої перегородки, а також спосіб кріплення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code